Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #1 v soutěži Brožura pro jazykovou školu a překladatelskou agenturu

Nahráno designerem designX zpět na soutěž

Vyřazeno zadavatelem
Vložen 19.03.2012 20:36
Poslední aktualizace 19.03.2012 20:36
Získané hodnocení 60 %

1. verze

vloženo: 19.03.2012 20:36 poslední aktualizace: 19.03.2012 20:36

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit designX

  Dobrý den, děkuji vám za reakci. Pokusím se tedy zamyslet se nad těmi fonty a trochu jiným rozložením, aby to vypadalo čistěji a jednodušeji. Je pravda, že ty odkazy trochu zanikají. Dal jsem je do jemného odstínu šedé a font je relativně tenký. Příště použiju čistě bílou.

  20.03.2012 9:07
 • nahlásit Slune

  Děkuji za první příspěvek a za vaši snahu. Líbí se mi zajímavé rozložení stránky, ovšem raději bych dal přednost něčemu ještě více osobitějšímu než pouhým ostrým geometrickým tvarům a také bych upřednostnil zajímavější typografii (příjemnější fonty apod.), resp. geometrické tvary ano, ale jednodušeji řešené. Co se týče barevného rozdělení, je vše v pořádku, modrá má být dominantní a oranžová doplňková (i když je pravda, že oranžová nám tu modrou "přeřve" i když je jí méně - toto by možná stálo za zamyšlení). Zdá se mi také, jakoby odkazy na internetové stránky trošku zanikaly, nemyslíte? I tak, přes předešlou kritiku, určitě flintu do žita neházejte, budu se těšit na váš příští návrh. Zatím hodnotím 3*** a to s přihlédnutím k faktu, že byla navržena pouze přední strana. Každopádně ještě jednou díky.

  19.03.2012 22:20
 • nahlásit designX

  Dobrý den, někdo musel být první, tak jsem to zkusil a třeba vám namotivuju i ostatní designéry, pro které bude snadné můj návrh překonat...:-) Zatím jsem nedělal zadní a vzorovou vnitřní stranu, jelikož bude dobré zjistit, zda se vám bude alespoň trochu líbit koncept jako takový. Zde jsem se snažil barvy nakombinovat takovým způsobem, aby bylo jasně vyjádřeno, že jazyková škola Slůně-svět jazyků je tou hlavní jazykovou školou. Proto převládá modrá barva a je na ní většina obsahu. Další vnitřní stránky by mohly na toto navazovat. Na oranžovou část můžeme umístit informace, které se týkají Alka-ls. Modrá bude logicky souviset s jazykovou školou Slůně. Použil jsem obrázek z vaší stránky, jelikož u něj budete mít asi licenci pořešenou. Prosím o dodatečné informace a nějaké hodnocení, abych věděl, jestli pokračovat takto, nebo zkusit něco jiného.

  19.03.2012 20:47
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.