Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #3 v soutěži Brožura pro jazykovou školu a překladatelskou agenturu

Nahráno designerem lVlorf3us zpět na soutěž

Vyřazeno zadavatelem
Vložen 20.03.2012 12:19
Poslední aktualizace 22.03.2012 15:12
Získané hodnocení 60 %

1. verze

vloženo: 20.03.2012 12:19 poslední aktualizace: 22.03.2012 15:12

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit lVlorf3us

  Vážně? Já z toho měl rozporuplné pocity. Tak to jsem moc rád, že se to líbí. :) Mám to vložit jako nový design, tu poslední verzi úvodní strany a pak tyhle 3? A mám se dát do dopracování těch zbylých stránek, či něco ještě poupravit?

  23.03.2012 14:22
 • nahlásit Slune

  Zdravím a děkuji za rozšíření. Vlastně nemám nic proti, je to hodně dobré.

  23.03.2012 8:10
 • nahlásit lVlorf3us

  Jako nový jsem to chtěl právě zaslat, pokud by se mu to líbilo.. jelikož bych tu měl polovinu vkladů kvůli pár změněným detailům (mazat starý design není dobré, jelikož tu je plno komentů a potenciální zájemce si může pročíst názory právě na ty mé první návrhy a lépe pochopí požadavky). Myslím, že při takhle málo vkladech právě projíždí nové komentáře a hned uvidí, co kdo upravil. Počkám na reakci zadavatele, jak se mu návrhy jeví a od příštího vkladu to tedy budu vkládat do nových designů.

  22.03.2012 22:18
 • nahlásit admin

  Dobrý den, jen bych Vám chtěl doporučit, abyste příští návrhy už zaslal jako nový design. Zadavateli se v tom bude lépe orientovat.

  22.03.2012 19:42
 • nahlásit lVlorf3us

  Přidal jsem náhled dvoustrany služeb a poslední strany kontaktů. Uvnitř bych takhle střídal vždy jednu stranu modře se slůnětem a jednu oranžově s alkou. Pokud jde o nečistoty v náhledu (zejm. písmo), tak to je jen proto, že to je přes print screen v photoshopu, pro podrobnější náhled to mohu nafotit v 100% velikosti a poskládat dohromady, ale doufám, že takto hrubý náhled prozatím postačí.

  22.03.2012 15:17
 • nahlásit lVlorf3us

  Není zač. Teď jen nechápu, jak přebývá? Loga jsou jen 2 a to dole okolo té šipky, možná si k tomu pojíte logo z předešlého návrhu. Do podstránek se jdu pustit.. už jsem nějaké vytvořil, ale nelíbí se mi a bylo to k tomu minulému nevzdušnému stylu, takže je jdu překopat. :)

  22.03.2012 13:46
 • nahlásit Slune

  Dobrý den, děkuji za ten poslední návrh, je super, jen tam přebývá jedno logo Alky :) Zkusíte ještě připravit podstránky? Díky.

  22.03.2012 12:22
 • nahlásit lVlorf3us

  Přidávám tedy třetí verzi, vzdušnější. :) Přidal jsem hodně bílé. Oranžovou v písmu jsem ztlumil tak na 50%, aby moc 'nekřičela', ale aby zároveň byla v kombinaci s modrou (tedy spojování). Pro potenciální zájemce, které by zaujala hlavní osmisměrka jsem pak přidal i pár slov navíc právě do oranžového písma (vše vodorovně, dobře rozpoznatelné). Dole, jak jsou plochy pro logo, tak opět to má svůj význam - slůně má větší podíl, než alka a zároveň to jejich protnutí vytváří onu šipečku, co ukazuje na hlavní slovo v osmisměrce (překlady). No, snad se bude líbit.

  21.03.2012 12:24
 • nahlásit Slune

  Ono právě udělat čistý design tak, aby fungoval...to je největší kumšt. Držím palce :)

  20.03.2012 20:32
 • nahlásit lVlorf3us

  Slune > Není zač. No ano, já pochopil z Vaší první reakce, že se Vám to líbí, akorát to chcete upravit / očistit, tak jsem očistil co nejvíc věcí, ale koncept zůstal samozřejmě stejný. :) Bílou zapojit můžu.. jen mě teď nenapadá, kde ji přidat a zároveň uchovat převahu modré nad oranžovou a zároveň čistotu... napadá mě jedině třeba oranžovou plochu přebarvit na modrou, modrou plochu dát pryč - změnit ji na bílou a písmo dát oranžově (nebo nakombinovat oranžovou a modrou).. ale budu muset nějak upravit a následně sjednotit i podklad pro loga. Teď musím pryč, ale v noci se na to ještě podívám. ### designX > Právě.. jsem zkusil udělat 2 vnitřní a nějak se mi vůbec nedařej a nelíběj. Bohužel jsem komplikovanej člověk a proto 'lehký' design typu jeden barevný obdélník a jinak nic, mi moc nejde. :)

  20.03.2012 17:58
 • nahlásit designX

  To: IVlorf3us: Myslím, že jsme se na to dívali moc složitě...:-) Zadavatel skutečně chce asi ten "lehký a čistý business look", což naše návrhy zatím asi nesplňovali... Jdu se pustit do práce, něco mě už napadlo...:-) A přeci jen... Komplikovanou přední stránkou se komlikuje i zbytek stran brožury...

  20.03.2012 17:05
 • nahlásit Slune

  Za druhý návrh děkuji. Je hodně podobný tomu prvnímu :) zkusíte zapojit více bílé barvy, která koncept prosvětlí?

  20.03.2012 16:37
 • nahlásit lVlorf3us

  Pěkné čisté designy. Akorát se těžko napodobuje ten pocit čistoty. Zde to tvoří hlavně jednoduché tvary, což jsem se snažil udělat v té druhé verzi původního návrhu, kterou jsem zde přidal, k té máte nějaký dodatek? Je to lepší?

  20.03.2012 15:37
 • nahlásit Slune

  Pokoušel jsem se hledat něco v čistém stylu a našel jsem následující http://cleanpapercut.com/works/2008/12/company-profile-clean-earth/ nebo třeba http://graphicriver.net/item/ultra-clean-brochure/1708031?ref=designmodo. Neříkám, že by měl výsledek být přesně takovýto, ovšem působí to na mě takovým profi dojmem. Pokud máte jiný pocit, klidně mě vyveďte z omylu.

  20.03.2012 15:28
 • nahlásit lVlorf3us

  Ok, pod starý návrh dodávám i nový - čistší. To vytáhnutí jsem udělal všude rovnoměrné, stejně široké a všechny řádku od sebe stejně vzdálené, takže by to mohlo dopomoci k čistotě. Dále jsem dal pryč písmo u oranžové plochy, z vypuklého přechodu mezi modrou a oranžovou plochou jsem udělal vodorovný a odstranil jsem písmenka u modré plochy, které byly v okrajích, anebo pod tou plochou s logem Slůněte. Snad je to lepší. :-)Doufám, že se ten druhý návrh nezobrazí 2x (poprvé nešel při úpravě přidat).

  20.03.2012 14:52
 • nahlásit lVlorf3us

  Slune > Dobrý den. Děkuji. V oranžové části jsem ta písmenka dal jen abych se držel stejného stylu, jako u modré barvy, takže jsem opakoval ALKA a SLŮNĚ za sebou donekonečna, aby to vyjadřovalo právě tu spolupráci. Ale klidně je dám pryč. Co se týče té čistoty, tak to je právě kámen úrazu, protože je to v design světě často používané slovo, ale každý to vnímá jinak a proto nevím, co přesně si pod tím představit. Jednodušší tvary? Např. ten přechod mezi modrou a oranžovou neudělat vypuklý, ale zcela rovný? Zkuste k tomu ještě něco dodat, klidně svýma slovama, protože v tento moment mě nic nenapadá. :)designX > Díky. :) Cením si toho, že jako soupeř to chválíš. Tu nabídku služeb jsem tam dal takto, protože tam dobře vyšla. Podle mě to lidský mozek rozezná, ikdyž je to nad sebou, že jde o nabídku služeb. Zkoušel jsem asi 10 různých kompozic a vždy jsem musel právě tu nabídku služeb někam hodit diagonálně, nebo někam úplně mimo a působilo to hrozně z hlediska využití místa. Věř, že mě to taky trochu hlodá. Díky teda ještě jednou.

  20.03.2012 14:18
 • nahlásit Slune

  Dobrý den, chválím za vynikající nápad. Kreativita podobného ražení je přesně to, co hledáme. Teď mi promiňte troufalost (jedná se navíc o názor jednotlivce, tedy můj), ale v návrhu mi chybí více "čístoty" - je skvělé, že návrh působí zajímavě a pozitivně, ale přece jen nepůsobí takovým tím "naleštěným" dojmem. Hodně těžko se popisuje takto subjektivní názor, snad mě pochopíte. V oranžové části mi písmenka přijdou zbytečná. Každopádně z dosud přiložených návrhů je tento nejblíže tomu, co bych od výsledku očekával. Dobrá práce.

  20.03.2012 13:18
 • nahlásit designX

  Teď přemýšlím také nad nějakým podobným kreativním nápadem - nějakou formou, jak vyjádřit, že se jazykovky spojují - a ta tvoje křížovka je fakt super nápad, jak toho dosáhnout. I když to na první pohled prostě člověk jasně nepřečte, tak to působí zajímavě psychologicky - člověk to v tom luští, jelikož je zvědavý, co v té křížovce je napsaného!:-) Kdybych to dělal já, tak bych z té křižovky dal asi nějak pryč ty slova "nabídka služeb" (které ti bohužel vyšly ještě jako přeházené).. Ale i když jsi můj soupeř, tak musím uznat, že tvůj návrh je z hlediska toho nápadu povedený! Uvidíme, co na to řekne zadavatel...:-)

  20.03.2012 12:33
 • nahlásit lVlorf3us

  Vzhledem k tomu, že nemám žádné podkladové fotografie a ze zásady nerad používám fotky cizí (např. ty ze starých brožur), tak jsem to pojal za jiný konec a založil jsem úvodní stranu hlavně na typografických hrátkách. :)

  20.03.2012 12:21
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.