Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #4 v soutěži Brožura pro jazykovou školu a překladatelskou agenturu

Nahráno designerem sylveen zpět na soutěž
Vložen 20.03.2012 13:27
Poslední aktualizace 20.03.2012 13:27
Získané hodnocení 80 %

1. verze

vloženo: 20.03.2012 13:27 poslední aktualizace: 20.03.2012 13:27

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
  • nahlásit Slune

    Dobrý den, děkuji za další kreativní návrh, který jako první zahrnuje všechny stránky (díky, určitě to byla makačka a zabralo to nemálo času). Nejdříve bych se rád pozastavil nad interaktivní prohlídkou, která mě osobně dostala :) Skvěle provedené. Na návrhu určitě pozitvně hodnotím čistý styl i nápad s bludištěm. Také kladně hodnotím umístění log na každé podstránce, což určitě bude i kladně hodnotit můj šéf (zdravím :), který na tomto prvku trvá. Nyní k částem, které by stály za úvahu: titulní strana (a vlastně celá prezentace) na mě působí přiliš chladným dojmem. Když se podívám např. na http://www.stocklayouts.com/Templates/Flyer-Ad/Home-Inspection-Inspector-Flyer-Ad-Template-Design-HM0030701.aspx, jde s modrou barvou pracovat dle mého názoru kreativněji. Také se mi zdá, že modré části z krajů stránky příliš ubírají prostor samotné prezentaci a je tam těchto obrazců víc, než by bylo dobré. Úplně se ztratila podstatná oranžová barva (alespoň v nějaké rozumné míře - nemusí z návrhu řvát - stačí decentně). Velice děkuji za návrh a budu rád, pokud se pokusíte o další návrh.

    20.03.2012 14:38
  • nahlásit sylveen

    Dobrý den,vytvořila jsem návrh na Vaší brožuru. Na hlavní stránce si můžete všimnout bludiště na pozadí. Jazyků je na světě mnoho a je to takové bludiště, ale vždy se dá najít cesta jak se s lidmi z jiných zemí dá domluvit a to právě díky Vaší jazykové agentury. Bludiště postupně je méně a méně vidět a až na poslední stránce není vůbec, stejně jako průběh učení se cizích jazyků. Barevnost vychází z Vašeho loga. Zde ještě zasílám odkaz na prohlídku interaktvní broužury: http://bikerka33.kx.cz/Untitled-1.htmlS pozdravem, sylveen

    20.03.2012 13:31
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.