Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #2 v soutěži Mužský kruh

Nahráno designerem lVlorf3us zpět na soutěž
Vložen 21.08.2013 13:45
Poslední aktualizace 22.08.2013 12:45
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 21.08.2013 13:45 poslední aktualizace: 22.08.2013 12:45

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit lVlorf3us

  Dobrý den, jen oznamuji, že zítra odjíždím pryč a vracím se v sobotu 31.8. Takže pokud byste rád provedl nějaké úpravy, ponechte mi tu komentář a já je vypracuji, až se vrátím.Tomáš V.

  25.08.2013 11:01
 • nahlásit lVlorf3us

  Dobrý den,jsem moc rád, že se návrh líbí.Vytvořil jsem 4, klidnější, varianty tygra. První tři mají stisknutou tlamu a soustředil jsem se pouze na jejich pohled a charakter. Poslední má otevřenou tlamu, ale ne tak extrémně, jako tygr v původním logu.Snad se úpravy zalíbí.Tomáš V.

  22.08.2013 12:48
 • nahlásit Zdenek

  Dekuji, za vas navrh je velice pekne zpracovan, cela nabidka je pekna, pokud by se vam podarilo tygra mirne uklidnit aby z neho vyzarovala sila jeho charakteru bude vas navrh muj favorit. Umet zarvat je jiste dulazita muzska vlastnost, ale nastesi ne jedina. Dulezity je silny muzsky charakter. Tedy ne rvouci tygr, ostatni ano. Zdenek Weber, zadavatel

  21.08.2013 20:52
 • nahlásit lVlorf3us

  Dobrý den,vkládám svůj návrh. Abych se zbavil techničnosti a přílišné geometrické čistoty, tak jsem přidal tento 'zašpiněný' efekt, aby bylo logo "chlapštější". Celá silueta je pak umístěna do kruhu.Tygra jsem zvolil řvoucího, protože mi to víc sedne k tématu. Je to taková metafora, že chlap by měl být schopen nějak zařvat / dupnout si a jít si za svým. Zároveň by to mělo symbolizovat i sebevědomí (nesebevědomí jedinci se bojí pořádně zařvat). Napadla mě kombinace žluto-oranžová a tmavě hnězdá. Možná bych v tomto stylu i rozzářil web a tu decentní, šedivě hnědo-zelenou (či jak tu barvu popsat) bych nahradil oranžovou. Já si právě nebyl jist, kam logo půjde. Zmiňujete web a pak i starý web, na který odkazujete. Takže nevím, jestli vzniká web nový, nebo se bude tento upravovat.. Tak jako tak logo lze jakkoli barevně doupravit, aby sedlo kamkoli.Rád cokoli doupravím,Tomáš V.

  21.08.2013 13:52
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.