Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #6 v soutěži Brožura pro jazykovou školu a překladatelskou agenturu

Nahráno designerem WendyM zpět na soutěž

Vyřazeno zadavatelem
Vložen 20.03.2012 20:42
Poslední aktualizace 20.03.2012 20:42
Získané hodnocení 40 %

1. verze

vloženo: 20.03.2012 20:42 poslední aktualizace: 20.03.2012 20:42

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit WendyM

  Dobrý den, ano, vzala jsem si nějakou inspiraci z toho návrhu, ale neměla jsem v úmyslu to celý okopírovat, takže jsem na to použila jenom abecedu

  21.03.2012 13:50
 • nahlásit fokky

  Takhle to ale u výběrových řízení je. Nebral bych grafikům za špatné, že se mírně inspirovali jinde. Rozhodně bych zvolil trochu jiný font u url adres, spise bold nez tin. Předpokládám, že celá práce je v CMYK barvách. ;). Dobrá práce

  21.03.2012 7:11
 • nahlásit Slune

  Dobrý den, ta inspirace jedním z předešlých návrhů je patrná na první pohled. Zkuste být prosím u Vašeho případného dalšího návrhu více originální. I když se budu opakovat, stále čekám na ten čistý vzhled s pozitivním nádechem, což bohužel ani v tomto případě není splněno. I tak Vám děkuji za příspěvek a cením si každé snahy!

  21.03.2012 5:33
 • nahlásit lVlorf3us

  admin > Na první pohled jsem tam ty písmenka ani neviděl, abych se přiznal (asi ospalé oči), po Vašem upozornění už vidím, ale.. zas tak bych to nehrotil. Asi tu inspirace bude, ale nemám patent na překrývání písmeny. Kdyby v návrhu byla použita stejná slova a fráze, tak dobrá, ale takhle - vypsání abecedy - bych z toho nedělal vědu. Já bych sice asi neměl odvahu brát prvky z cizích prací, ale to jen proto, že mám tvrdé zásady a snažím se být originální, ale jinak jsem si zvykl, že se designéři navzájem inspirují. Při tomhle si vždy vzpomenu na obrázek "Everything is a copy of a copy of a copy of a copy ..." a řeknu si, že nemá cenu se nad tím mračit. Jinak děkuji za obhajobu, ale v pořádku, kdyby někdo zkopíroval koncept té mé osmisměrky, tak to už bych se hněval, ale tohle ještě beru. :)

  21.03.2012 0:01
 • nahlásit admin

  Dobrý večer, zde se musím zeptat jako administrátor... Nezdá se Vám, že už je to za hranicí inspirace návrhem #3? Myslím ta písmenka... Asi se k tomu bude chtít vyjádřit i uživatel, který návrh vytvořil. Ale účelem tohoto portálu není vzít něčí práci a předělat ji. Pak to asi designéry nebude moc bavit být jako první a čekat, že si z jejich návrhů vezme každý jen to nejlepší. Pokud písmenka odstraníte a nahradíte nečím jiným, tak to bude z hlediska pravidel podle mého názoru v pořádku.

  20.03.2012 20:59
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.