Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #14 v soutěži Reklamní potisk auta - Mazda RX-8 - prodlouženo

Nahráno designerem DenisK23 zpět na soutěž
Vložen 27.05.2015 18:31
Poslední aktualizace 4.07.2015 13:26
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 27.05.2015 18:31 poslední aktualizace: 4.07.2015 13:26

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit DenisK23

  Dobrý den pane Kocourku, z komentářů jsem se dozvěděl, že již dnes máte provést výběr. Chci Vám jen připomenout, že jsem připravil dvě verze polepu, podle Vašich posledních požadavků. Jsem Vám je schopný odeslat ihned.  Děkuji Denis K.

  1.07.2015 16:01
 • nahlásit DenisK23

  Dobrý den, právě jsem dokončil finální úpravy na voze. Nyní jen čekám, na Vaši reakci. S přáním hezkého dne Denis K.

  6.06.2015 14:33
 • nahlásit DenisK23

  Dobrý den,  Jsem plně ochoten vyhovit Vaším požadavkům. Bohužel projekt je již uzavřený a já nemohu přidat další návrhy. Museli bychom se dohodnout po ukončení projekt přes email.  Děkuji moc Denis K.

  4.06.2015 3:20
 • nahlásit kocourek

  Dobrý den, pane Denis K., jak to jde? Procházím si nyní vyhotovené návrhy a zvažuji, který využít pro realizaci. Na Vašem návrhu mě zaujala vhodnost barevné kombinace a vkusnost provedení. Patrně jej vyhodnotím na prvním místě, nicméně zastávám názor, že na první příčku není dostatečně propracovaný. Jste případně ochoten návrh dopracovat? Konkrétně bych jako vhodnou úpravu viděl posunutí loga více vpravo / nahoru a jeho zmenšení. Obrazová část loga by měla na klienty působit spíše uklidňujícím dojmem, nejde o poutavé logo, které by zásadním způsobem oslovovalo a bylo výrazně pamatovatelné. Proto je nutné klást větší důraz na text názvu webové stránky a logo spíše upozadit. Považuji tedy za vhodnou úpravu zvětšení textu nechcipokutu.cz, jeho umístění do středu dveří řidiče, klidně s přesahem na zadní dveře (dle úvahy) a zmenšení grafické části loga a její posunutí doprava a mírně nahoru, myslím, že by mohlo být fajn, kdyby horní okraj loga byl posunut nahoru tak, aby fakticky (horní okraj) nebyl přerušen oknem. Ještě bych považoval za nikoli nedůležité pohrát si se zadkem. Konkrétně bych navrhoval odstranit malý, dvouřádkový nápis nechci-pokutu z nárazníku, namísto toho bych jej umístil buď na páté dveře, nebo na zadní sklo, zřejmě bych více preferoval umístění na zadní sklo. Je pak otázkou na Vás, zda považujete za vhodnější, aby předmětný nápis, umístěný na skle, byl vyhotoven v bílém či červeném provedení tak, aby působil souladně se zbytkem vozu. Děkuji za Vaši práci. S přátelským pozdravem, Petr Kocourek

  2.06.2015 21:17
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.