Povolení používání souborů cookies
Náš portál používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.
Detailní nastavení Více informací o ochraně soukromí

Logo pro Myslivecký spolek

Zadáno uživatelem SlacikJ v kategorii Logo
Rychlý popis soutěže
Návrh na vytvoření loga pro Myslivecký spolek Osvětimany, z.s.

Náš spolek(dříve sdružení) je organizací sdružující myslivce, kteří na katastru Osvětimany provozují výkon myslivosti. Činnosti všech myslivců je v první řadě péče o zvěř a krajinu. 
  • Garantováno
  • Vypsána naslepo
Stav soutěže:
ukončená
Do konce soutěže zbývá:
---
Kategorie soutěže:
Logo
Spuštěna:
27.03.2018
Již nelze vkládat návrhy
Výhry
1. místo3 000 Kč
2. místo600 Kč
3. místo300 Kč
nahraných designů
37
Aktivních:15
Vyřazené zadavatelem:0
Smazané designérem22
Vyřazené adminem:0
Text v logu
Myslivecký spolek Osvětimany, z.s.
Popis
Dobrý den,
touto cestou prosím o zaslání návrhů na vytvoření loga pro Myslivecký spolek Osvětimany, z.s.
Náš spolek(dříve sdružení) je organizací sdružující myslivce, kteří na katastru Osvětimany provozují výkon myslivosti. Činnosti všech myslivců je v první řadě péče o zvěř a krajinu. Logo, které bychom rádi měli bychom chtěli umístit na naše oficiální dokumenty(tiskoviny, dopisy, pozvánky atd.), případně jej (případně zjednodušená verze na razítku), možná na výšivku čepice, trika, atd. Myslivost má v ČR velmi hluboké tradice(svědčí o tom i myslivecká mluva), dodržování tradic atd. Patronem myslivců je Sv. Hubert, nebo bohyně lovu - Diana. Naše honitba je z převážné části polní(sousedící s lesním komplexem pohoří Chřiby), tomu odpovídá i  zastoupení druhu zvěře: Z drobné zvěře je to okrajově zajíc, bažant, kachna, ze srstnaté zvěře je to hlavně srnčí zvěř, divočák, okrajově zvěř jelení. Nově pak bobr, který osídluje řečiště potoka protínající naši honitbu, samozřejmě jsou zde další živočišné druhy... Největší zvěří je zvěř jelení, myslivci jí říkají zvěř vysoká, někdy také královská(je to dáno její elegancí, velikostí, ušlechtilostí, někdy bývá na obrázcích jelen s křížkem mezi parohy...). K myslivosti patří i lovecký pes, tedy pokud někdo zakomponuje i loveckého psa, nebráníme se :-). Myslivci jsou velmi družní, kamarádští, kamarádství  proto v naší společnosti také hodně znamená.

Jsme naučení používat zkratku MS Osvětimany - jen pro dokreslení....

Předem všem děkuji za zaslané návrhy a věřím v zajímavé a různorodé pohledy na dané zadání.

 

Název společnosti
Myslivecký spolek Osvětimany, z.s.
Obor podnikání
Zájmový spolek
Cílová skupina
Široká veřejnost
Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?
Vyjádření vztahu spolku k myslivosti, zvěři, přírodě, (kynologii)
Jaké návrhy byste neradi dostali?
Příliš pestrobarevné, případně barvy, které se nehodí k naší podstatě..... Barvy pro myslivce vhodné primárně zelená, dále pak hnědá, šedá, černá, .... (je jasné, že na zeleném triku by se zelená výšivka ztratila, tedy je třeba mít i kontrast na zeleném podkladu viditelný)
Odkazy na řešení, která se vám líbí
Preferujete nějaké konkrétní barvy?
Zelená, hnědá, šedá, černá Může být i nějaký nástřel perokresby - černobílé (to je spíše použitelné jako pozadí na tiskoviny)
Přílohy

[5.04.2018 14:41:41]

001_Nová složka.zip

Dodatečný popis

[2018-04-05 14:41:41]

 

Dobrý den, 

jen doplnění, klidně je možno komponovat i patrony myslivosti, jako je sv. Hubert. , Diana - bohyně lovu, .... 

Prosím, pokud používáte jelena, je zřejmě snaha používat jeleny z netu, bohužel se většinou použijí jeleni z jiných kontinentů, kdy jejich paroží neodpovídá tvaru našeho evropského jelena...... 

Většinou je na internetu  jelenec běloocasí, jelenec viržinský, jelen sika atd. :-(

Přikládám k dokreslení nějaké obrázky Jelena evropského a patronů..

JS

řadit dle: hodnocení / data nahrání
Toto je projekt vytvořený naslepo! Pouze zadavatel projektu může vidět všechny vložené návrhy.
Hodnocení: žádné nahlásit
1. místo
#26
3
daoner
#26
Hodnocení: žádné nahlásit
2. místo
#4
2
AnAngie
#4
Hodnocení: žádné nahlásit
3. místo
#24
2
Bajunka
#24

Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.

Diskuze

Komentáře již nelze přidávat.
  • nahlásit daoner

    Dobrý den, děkuji za udělení 1.místa a gratuluji kolegům na 2. a 3. místě.Během víkendu či z kraje týdne Vás budu kontaktovat ohledně předání finálních dat.S pozdravem Daoner

    17.04.2018 9:15
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.