Povolení používání souborů cookies
Náš portál používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.
Detailní nastavení Více informací o ochraně soukromí

Logo pro florbalový klub FBC Rokycany

Zadáno uživatelem florbalrokycany v kategorii Logo
Rychlý popis soutěže
Hledáme nové, jednoduché, moderní a zapamatovatelné logo pro náš florbalový klub FBC Rokycany, které sedne k našim novým webovým stránkám a pozvedne naši prezentaci.   
 • Garantováno
Stav soutěže:
ukončená
Do konce soutěže zbývá:
---
Kategorie soutěže:
Logo
Spuštěna:
7.06.2018
Již nelze vkládat návrhy
Výhry
1. místo2 800 Kč
2. místo400 Kč
3. místo200 Kč
nahraných designů
38
Aktivních:3
Vyřazené zadavatelem:28
Smazané designérem7
Vyřazené adminem:0
Text v logu
FBC Rokycany
Popis
Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci na našem webu, týmovém oblečení, tiskovinách a dalším. Radi bychom, aby logo charakterizovalo jasně náš klub a hráči jej hrdě nosili na hrudi. 

Není pro nás prioritou zachovat cokoliv ze starého loga. Při prvních diskuzích jsme uvažovali o jednoduchém symbolu dravce či o monogramu FR jako florbal Rokycany nebo o zakomponování celého názvu FBC Rokycany. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ale vyloženě na nich nelpíme. 

Logo by mělo udělit ráz a šťávu našim novým stránkám. Web je zatím v první fázi rozpracování, ovšem hlavní grafické rysy jsou již dány. Stránky jsou umístěny na www.florbalrokycany.cz   

Obrátili jsme se na profesionály, protože většina našich pokusů o vytvoření nového loga neměly dostatek šťávy a energie.  Chtěli bychom profesionální jednoduché logo, které bude jednoznačně charakterizovat náš klub a náš sport. Nebráníme se novým nápadům a inovacím. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ovšem nový vítr jistě přivítáme.   

Náš sport je mladý, rychlý a mílovými kroky se ubírající a takto by mělo vypadat i naše nové logo. 
Název společnosti
FBC Rokycany
Obor podnikání
sportovní klub
Cílová skupina
Hráči a fanoušci od 5 do 50
Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?
Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci na našem webu, týmovém oblečení, tiskovinách a dalším. Radi bychom, aby logo charakterizovalo jasně náš klub a hráči jej hrdě nosili na hrudi. Není pro nás prioritou zachovat cokoliv ze starého loga. Při prvních diskuzích jsme uvažovali o jednoduchém symbolu dravce či o monogramu FR jako florbal Rokycany nebo o zakomponování celého názvu FBC Rokycany. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ale vyloženě na nich nelpíme. Logo by mělo udělit ráz a šťávu našim novým stránkám. Web je zatím v první fázi rozpracování, ovšem hlavní grafické rysy jsou již dány. Stránky jsou umístěny na www.florbalrokycany.cz Rádi se necháme překvapit Vašimi návrhy. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.
Jaké návrhy byste neradi dostali?
Hodně členité, složité logo bez šťávy.
Odkazy na řešení, která se vám líbí
Preferujete nějaké konkrétní barvy?
Modrá a bílá
Přílohy

[7.06.2018 19:27:45]

001_logo_png.png

Dodatečný popis

[2018-06-08 08:02:09]

 

Ještě nám padlo do oka pro inspiraci logo Baltimore Ravens. https://scotteblog.com/2017/03/28/baltimore-ravens-free-agency-moves-in-2017/

řadit dle: hodnocení / data nahrání
Hodnocení: žádné nahlásit
1. místo
#44
4
Hodnocení: žádné nahlásit
2. místo
#23
7
Grafikom
#23
Hodnocení: žádné nahlásit
3. místo
#35

zobrazit skryté designy (35)
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Raynock
#47
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Cesil
#46
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Hodnocení: žádné nahlásit
0
denyza
#31
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Pakogde
#21
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Kosta
#20
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Bucket
#18
Hodnocení: žádné nahlásit
0
progress
#17
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Hodnocení: žádné nahlásit
1
dkgrafik
#10
Hodnocení: žádné nahlásit
1
egmar
#8
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Hodnocení: žádné nahlásit
1
JitkaP
#5
Hodnocení: žádné nahlásit
0
WEBDRAK
#4
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Metynka
#1
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Hodnocení: žádné nahlásit
0
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Kosta
#6
Hodnocení: žádné nahlásit
1
Bucket
#2

Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.

Diskuze

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit florbalrokycany

  Dobrý den,  děkujeme všem zúčastněným za Vaše návrhy.  Rádi bychom reagovali na komentáře od paní Kociánové. Omlouváme se jestli jsme Vás našim jednáním naštvali nebo urazili, věřte, že to nebylo úmyslem. Je to naše první designérská soutěž a samozřejmě všechny nové návrhy a příspěvky jsme bedlivě sledovali. Domnívali jsme se, že praxe je taková, že necháme všechny designéry vložit své návrhy, z těchto návrhů vybereme nejlepší a s těmi budeme dále pracovat. Jak jsme již pochopili vše je trochu jinak. To už je teď ovšem jedno, jeden z návrhů nás zaujal opravdu více než ostatní a toho jsme tedy také označili jako vítěze.  Děkujeme Vám všem za Vaši práci a přejeme hodně úspěchů.  s přáním hezkého dne  Florbal Rokycany     

  23.06.2018 7:19
 • nahlásit kocianova

  komunikovat, omlouvám se, píšu z mobilu, ale toto jednání není zrovna "košér"...

  22.06.2018 17:44
 • nahlásit kocianova

  A to myslím vážně, teď zadavatel 22.6. začal kpmunikovat a to po uzavření soutěže, to je ale taky zvláštní... 

  22.06.2018 17:42
 • nahlásit kocianova

  Dobrý večer. Myslím si, že by bylo na místě také hodnocení zadavatele. Bohužel, za celou dobu soutěže ani jedna reakce, či hodnocení. Spoustě věcí se dalo předejít... Eva

  22.06.2018 17:38
 • nahlásit admin

  U této soutěže jsme zaznamenali vyšší míru plagiátorství a podezřelých inspirací. Upozorňuji, že máme celkem jasná Pravidla pro designéry: https://topdesigner.cz/pravidla-pro-designery.html Potvrzujete je vždy při nahrávání svého návrhu. Použití jakéhokoliv prvku a díla třetí strany je u loga naprosto vyloučeno. U některých návrhů mám v tuto chvíli potvrzeno, že takto byly vytvořeno. Autorům dávám půldenní amnestii - tj. pokud nemáte čisté svědomí, tak návrh stáhněte, přečtěte si pravidla a tvořte dle pravidel a dle autorského zákona. Kdo tak neučiní, obdrží trvalý BAN bez dalšího vysvětlování. Upozorňuji též, že zejména vítězný návrh projde důslednou analýzou, takže jakékoliv pokusy o usnadnění práce stejně neprojdou.

  21.06.2018 7:58
 • nahlásit kazaxx

  Podobnost čistě náhodná? #6: https://www.vectorstock.com/royalty-free-vector/eagle-logo-emblem-monochrome-logo-vector-19266301

  19.06.2018 20:02
 • nahlásit MajklPetergac

  Krásná práce. :D 

  13.06.2018 16:12
 • nahlásit admin

  Návrh #10 jsem záměrně nesmazal, abyste viděli, za co rozdáváme trvalé BANy. Toto opravdu není logotvorba. Při nahrávání návrhů potvrzujete Pravidla pro designéry. Kdo je je ještě náhodou nečetl, tak by tak měl neprodleně udělat. https://thumb1.shutterstock.com/display_pic_with_logo/1040740/618975590/stock-vector-vector-falcon-head-sports-logo-illustration-mascot-t-shirt-sticker-label-design-618975590.jpg

  13.06.2018 6:42
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.