Povolení používání souborů cookies
Náš portál používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.
Detailní nastavení Více informací o ochraně soukromí

Logo pro sportovní klub Badminton Sharks Brno

Zadáno uživatelem votom v kategorii Logo
Rychlý popis soutěže
Hledáme nové, jednoduché, moderní a zapamatovatelné logo pro náš klub Badminton Sharks sloužící ke kompletní prezentaci.


 • Garantováno
 • Vypsána naslepo
Stav soutěže:
ukončená
Do konce soutěže zbývá:
---
Kategorie soutěže:
Logo
Spuštěna:
21.08.2018
Již nelze vkládat návrhy
Výhry
1. místo3 500 Kč
2. místo350 Kč
3. místo200 Kč
nahraných designů
35
Aktivních:7
Vyřazené zadavatelem:24
Smazané designérem4
Vyřazené adminem:0
Text v logu
Badminton Sharks
Popis
Jsme badmintonový oddíl z Brna, který sdružuje děti, mládež a jejich rodiče. Na kurtech trávíme hodně času, a tak i logo na našich dresech a dalších reklamních předmětech nás doprovází den co den. Právě proto by logo mělo být výstižné a zároveň jednoduché, takové, které osloví, bude moderní a zaujme jak děti tak i dospělé. Do budoucna bude na našich nových webových stránkách, kterým by mělo dodat styl a příjemný design pro oko návštěvníka. 

Nechceme prosím šíleně barevné kombinace, komplikované prvky, agresivní pojetí, které by působilo příliš dravě nebo naopak příliš dětský návrh. Prosím o nápad, nikoli převzatou podobiznu z různých webových stránek a již existujících grafik.
 
Za klubového "maskota" máme žraloka. Rádi bychom aby se jeho motiv, či něco co ho charakterizuje, objevilo v našem logu. Používáme především nápis Badminton Sharks. Bylo by dobré ho do loga nějakým nápaditým fontem zakomponovat nebo zvolit variantu takovou aby byl nápis oddělitelný a použitelný také zvlášť (viz. přiložené odkazy s inspirací - logo Fjallraven).  

Nové logo bude využíváno především k reklamním účelům. Jelikož se textil dodávaný sponzorem mnohdy různí, je potřeba aby logo fungovalo v černobílé verzi a dalo se obarvit pro světlý textil na tmavou barvu a pro tmavý textil na světlou barvu. 

Logo může být navržené barevně, mělo by mít i černobílou variantu pro možné obarvení dle textilu. Doposud byla týmovou barvou fialová, ale konkrétní barvu nepreferujeme a na původním nelpíme.  

Z původního loga nechceme zachovat nic. Mělo by dojít k nějakému zjednodušení a modernizaci. Chtěli bychom profesionální logo, které bude jednoznačně charakterizovat náš klub a náš sport. Nové nápady a inovace jsou vítány. 

Našim cílem je vést mládež ke sportu a k fair-play. 
Název společnosti
Badminton Sharks Brno
Obor podnikání
sportovní klub
Cílová skupina
Hráči a jejich rodiče 7 - 50 let
Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?
Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci našeho klubu (web, týmové oblečení, tiskoviny, reklamní předměty a další). Rádi bychom, aby logo charakterizovalo náš klub a hráči jej hrdě nosili na svých dresech. Očekáváme dodání loga v křivkách s ukázkou použití na světlém i tmavém podkladu. Logo manuál nepožadujeme.
Jaké návrhy byste neradi dostali?
Složité logo bez nápadu, kýč. Použití plastového míčku (košíčku), možné zapracovat péřový míček. Přehnaně agresivní vzezření žraloka. Přehnaně dětské logo. Podobu návrhu, který se dá na internetu najít.
Odkazy na řešení, která se vám líbí
Odkazy na řešení, která se vám nelíbí
Preferujete nějaké konkrétní barvy?
Logo by mělo v černobílém provedení fungovat jak na tmavém, tak na světlém podkladu. V případě potřeby by mělo jít přebarvit.
řadit dle: hodnocení / data nahrání
Toto je projekt vytvořený naslepo! Pouze zadavatel projektu může vidět všechny vložené návrhy.
Hodnocení: 80/100 nahlásit
1. místo
#19
9
MiaQy
#19
Hodnocení: 80/100 nahlásit
2. místo
#38
3
Hodnocení: 80/100 nahlásit
3. místo
#6
5
RoMeiRo
#6

Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.

Diskuze

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit MiaQy

  Dobrý den, děkuji za udělení prvního místa, moc si toho vážím. Také gratuluji oceněným na druhém a třetím místě. Kontaktuji Vás na email a vše připravím, co nejdříve. Ještě jednou děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne MiaQy

  17.09.2018 8:51
 • nahlásit JingleFear

  Přidán komentář k návrhu #38. JingleFear

  11.09.2018 16:17
 • nahlásit Crapt

  Dobrý den, zadal jsem můj návrh a píše mi to, že můj projekt nemůžete vidět vy, ale pouze admin, dokud to neschválí. Nevíte jak dlouho to trvá? Mám strach, že se to nestihne schválit do konečného termínu. Děkuji

  8.09.2018 17:05
 • nahlásit 5p1d3rb0y

  Prosím o komentář k #33. Předem děkuji.

  8.09.2018 6:10
 • nahlásit MiaQy

  Dobrý den, aktualizovala jsem návrh #19. Děkuji. MiaQy

  1.09.2018 14:33
 • nahlásit RoMeiRo

  Hezký den, aktualizace návrhu #6. Děkuji moc, R.

  31.08.2018 20:56
 • nahlásit kocianova

  Dobrý den, návrh č. 9 jsem odstranila a nahradila jej č. 20, již by to bylo dost nepřehledné. Budu se těšit na Vaši reakci... Eva

  30.08.2018 12:24
 • nahlásit votom

  Odpověď pro: adelkanova. Dobrý den, rádi bychom viděli Váš návrh ale momentálně se nám nezobrazuje. Návrhy jsou přidávány nepravidelně a nejspíše je ještě pozdržen u provozovatele stránek. Omlouváme se tedy, že se k návrhu nemůžeme vyjádřit. Aktuální číslo posledního návrhu je 17 ale my jich vidíme pouze 13. Nevíme kde je chyba. Díky za pochopení. 

  29.08.2018 17:08
 • nahlásit Atzin

  Dobrý den, návrh #12 aktualizován.

  29.08.2018 11:46
 • nahlásit adelkanova

  Dobrý den, mohl byste prosím schválit můj návrh. Nebo ho neschválit.

  28.08.2018 13:01
 • nahlásit kocianova

  Dobrý den, návrh č. 9 aktualizován...

  27.08.2018 8:48
 • nahlásit votom

  Dobrý den, nápis v logu by měl vycházet z názvu klubu, takže je možné použít buďto celý název Badminton Sharks Brno nebo jen Badminton Sharks. Viz reakce u Vašeho návrhu. Děkujeme

  25.08.2018 10:08
 • nahlásit Atzin

  Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali je možno hýbat s pořadím slov v Badminton Sharks Brno. Například že by to bylo Badminton Brno Sharks apod. Díky.

  23.08.2018 17:03
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.