Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #2 v soutěži Liftor

Nahráno designerem j4nkom666 zpět na soutěž
Vložen 25.05.2019 15:14
Poslední aktualizace 18.06.2019 5:30
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 25.05.2019 15:14 poslední aktualizace: 18.06.2019 5:30

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
 • nahlásit j4nkom666

  Dobrý deň, tak som to teda upravil, pridal som ďalšie 3 farby na výber a ďalšie 4 fonty. Neviem či som sa trafil do vášho vkusu, ak nie tak dajte vedieť vaše preferencie na farbu/písmo a upravím logo ešte raz :) Taktiež pridávam vizualizácie vhodné pre vašu značku. Posielam link so súbormi.  https://we.tl/t-zrMCkTZqdW S pozdravom JM. 

  13.06.2019 7:09
 • nahlásit j4nkom666

  Dobrý deň, som rád že som vás oslovil mojím dizajnom a ďakujem za komentár. Logo rád upravím na viac verzií, ale do projektu už nejde nahrávať nové obrázky, keďže už skončil. Pošlem vám to mailom, alebo uploadnem na nejakú stránku a pošlem link?  S pozdravom JM.

  12.06.2019 13:24
 • nahlásit OndrejJirovec

  Dobrý den, Vás návrh se nám líbí, dostal se do posledních TOP3. Prosím udělejte více verzí, abychom se mohli rozhodnout, zdali může být vítězem. Upravte ho následovně: 1. Udělejte verzi s více fonty i barvami 2. Momentálně nám díky obrázku s autem přijde logo vhodné pro reklamní agenturu, pokud můžete udělejte vizualizaci na podkladu, který se více blíží našemu zaměření Díky.

  12.06.2019 8:45
 • nahlásit j4nkom666

  Dobrý deň,  pridávam svoj návrh do súťaže. Použil som jednoduchosť a minimalizmus - možnosť ďalej pracovať s logotypom a nebude vás nijako obmedzovať - jednoduchý napr. gravír do dreva, do kovu atď. Jednoduché vyšitie na tričko. Logo má pár skrytých významov: červená časť znázorňuje nábytok - kreslo, stoličku, pohovku... Biely kruh znázorňuje hlavu/osobu, ktorá sedí/používa nábytok. Tvar červeného objektu je schválne oblý aby symbolizoval ergonómiu. Celý znak trocha pripomína tlačítko zapnúť (ON) čo symbolizuje pre zákazníka aby začal spoluprácu s vašou značkou a zariadil si kanceláriu práve týmto nábytkom. Logo je doplnené o jednoduchý elegantný nápis LIFTOR. Logo je možné používať s dodatkom "ergonomický nábytek" ale nemusí to tam byť. Červenú farbu som zvolil preto, lebo je veľmi výrazná a evokuje energiu a luxus.  Ak by ste požadovali nejaké zmeny/korekcie neváhajte zanechať komentár so spätnou väzbou.  S pozdravom JM. 

  25.05.2019 15:23
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.