Návrh #1 v soutěži Logo pro Autoškolu MoniCar


2 Vizualizace
vloženo: 13.05.2025 0:09 poslední aktualizace: 13.05.2025 7:50Vkládám doplňující vizualizace.

1 Návrh loga
vloženo: 12.05.2025 16:00 poslední aktualizace: 15.05.2025 1:41Vkládám první nástřel loga.
Minimalistický piktogram vychází ze spojení motivu vzorku gumy a motýlích křídel. Symbol motýla reflektuje ženskost, avšak jeho zakomponování je navrženo tak, aby zároveň připomínalo vzorek gumy. Díky této kombinaci vzniká unisex vizuální identita s jemnějším akcentem pro ženy.
Vytvořila jsem několik barevných variant, ale nejvíce pracuji s kombinací tyrkysové a mintové, je to netypická barva pro autoškolu a spolehlivě vás odliší od konkurence, zároveň je dostatečně unisex a líbivá, a podporuje tak hlavní myšlenku loga. Ráda ale zpracuji dle vašich připomínek i jiná řešení.
Návrh dále rozpracuji a ukážu využití pomocí vizualizací. Cokoliv se dá doladit.
Monika

Komentáře
-
nahlásit MonCherry
Děkujeme, cením originální nápad, ale z nějakého důvodu na mě v tuto chvíli návrh působí chladně. Jakoby se jednalo spíše o nějakou finanční společnost.