Návrh #15 v soutěži Redesign loga softwarové společnosti TOMBiT


1. verze
vloženo: 24.12.2015 16:48 poslední aktualizace: 24.12.2015 16:50Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.

Komentáře
-
nahlásit j4nkom666
-
nahlásit tomkralik
Dobrý den, děkuji Vám za návrh. První je vcelku zajímavý, druhý mne nezaujal. Na níže uvedené adrese jsem trochu upravil Váš návrh dle mé představy. www.oneit.cz/down/logo_tb.pngMožná by to "T" mohlo být na pravé straně menší, tedy "B" více zasahovat do levé strany. Napadá Vás ještě nějaká modifikace? Děkuji
25.12.2015 14:02 -
nahlásit j4nkom666
Dobrý deň, zasielam vám návrh môjho loga. Vzal som to minimalistickým štýlom a znak som vytvoril spojením 2 písmen - T (ako Tom) a B (ako Bit). Ďalej som v názve spojil T-čka, aby bol nápis Tombit jedinečný. Farbu som použil čiernu + oranžovú. V návrhu môžme vidieť aj iné farebné varianty, podľa použitého pozadia. Priložil som aj čisto čierny návrh - ktorý je potrebný napríklad na pečiatku. Dúfam že sa logo bude páčiť, vopred ďakujem za vyjadrenie. S pozdravom Jano Medvec.
24.12.2015 16:53
Som rád že vás môj návrh zaujal. Mám to ešte prerobiť podľa vašej predstavy? Keď som dobre pochopil tak to T chcete mať veľké a v strede bity? Rozmýšľaj som ešte nad nejakým spojením 1 a 0 ale nič pekné ma nenapadlo. Preto mi spojenie T a B príde ako najlepšie a dostatočne vyjadruje názov firmy.