Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #46 v soutěži Redesign loga softwarové společnosti TOMBiT

Nahráno designerem Marttyn zpět na soutěž

Vyřazeno zadavatelem

Návrh smazán designérem
Vložen 30.12.2015 18:48
Poslední aktualizace 30.12.2015 23:07
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 30.12.2015 18:48 poslední aktualizace: 30.12.2015 23:07

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.


Vyřazeno zadavatelem

Návrh smazán designérem

Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
  • nahlásit Marttyn

    Dobrý den, vytvořil jsem pro Vás návrh loga pro vaší společnost. Při tvorbě jsem kladl hlavní důraz na čitelnost, a proto jsem se rozhodl vytvořit logo spíše typografické s doplňujícím jednoduchým grafickým prvkem v názvu. Rámeček, nebo spíše číslice nula, která obklopuje písmeno "i" jenž tvoří pomyslný střed (srdce) bitu a vypichuje toto slovo samotné z celkového loga, může vyjadřovat i onu větu z Vašeho zadání: "Vše kolem čeho se točíme je Bit." A toto byl ten základní prvek pro můj návrh z kterého jsem posléze vycházel i v nástinu možné doplňující grafiky k logu. Font pro název je vytvořen originálně bez použití a úpravy fontu. Barevnost je v tomto případě použita podle Vašich požadavků s důrazem na slovo "Bit". Návrh jsem ještě doplnil o druhou variantu použití grafického prvku, kde vzorek tvoří 1 a 0 jako binární kód. V původní variantě je použit jen samotná prvek z loga, kde se mi zdálo, že vzorek je takto více vzdušnější a elegantnější. S pozdravem a přáním krásného dne Martin P.

    30.12.2015 23:35
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.