Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #73 v soutěži Möbler - nábytek

Nahráno designerem martinvlorenc zpět na soutěž
Vložen 5.02.2016 17:21
Poslední aktualizace 5.02.2016 17:24
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 5.02.2016 17:21 poslední aktualizace: 5.02.2016 17:24

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
  • nahlásit martinvlorenc

    Z profesních zkušeností vím, že cílit na střední a nižší třídu logem, které bude "odpovídající jejich příjmům" je teorie, která nefunguje. Samotné přesvědčení o tom, zda-li budete splňovat jejich cenovou relaci, zajistí až cenovka na produktu a osobní přístup prodejce, potažmo prodejní objekt.  Co ale lidé chtějí, je pocit bezpečí, luxusu a pohodlí, které si mohou dovolit. Proto jsem zvolil takové logo, které navozuje ony kladné emoce, které vám dokážou prodat stejně draze vypadající i méně hodnotný produkt; a to jen díky tomu, že má vynikající značku, která prodává svým názvem, vzhledem, barevností. Dodává vám tedy jako obchodníkovi vždy lepší vyjednávací pozici a u klienta vzbuzuje dobrý a solidní dojem. - Název máte zvolený celkem chytlavý a jsem přesvědčený, že budete mít úspěch.  - Vzhled jsem zvolil takový, aby evokoval "špičku na trhu" a "krále nábytku", což je ve spojení s obchodním názvem velice chytlavá kombinace. V korunce je samozřejmě skrytá skica pohodlné pohovky, takže logo nepostrádá ani vtip. - Barevností potom logo odpovídá zlaté, vzácné barvě a zároveň barvám krásného nábytku, který "za to stojí." Logo je samozřejmě 100% responzivní - použitelné za všech okolností.  Děkuji za vaše postřehy. M. L.

    5.02.2016 17:34
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.