Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návrh #28 v soutěži Design loga společnosti zabývající se výrobou rukavic pro bojové sporty (Box, MMA)

Nahráno designerem Kriegelstein zpět na soutěž
Vložen 12.03.2016 17:56
Poslední aktualizace 12.03.2016 17:59
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 12.03.2016 17:56 poslední aktualizace: 12.03.2016 17:59

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.Komentáře

Komentáře již nelze přidávat.
  • nahlásit Kriegelstein

    Ještě bych  chtěl  podotknout , že pár  zdejších návrhů  ( nebudu říkat konkrétně ) je vzato  a jen okopírovano a vloženo  na zdejší  stránky. Proto  Vám jen chci  doporučit, aby jste si projeli  loga na internetu, aby jste  neplatili  za copyright  a nemusli nakonec platit  za nové  logo. Chci  Vám  tím jen poradit,aby jste předešli  zbytečným  problémů.

    12.03.2016 19:55
  • nahlásit Kriegelstein

    Dobrý  den, Chtěli  jste ozvláštnit samotný  symbol na minulém  návrhu, ale i přesto ,že jsem dělal  co jsme mohl, jsem nepřišel na to jak symbol  ozvláštnit, a proto jsem vymyslel úplně  nový. Videl jsem  pár  zdejších  nápadů  a došlo mi, že nápad  gladiatora nebo bojovníka je perfektní přímo  pro Vaší  firmu. Jelikož  mnoho firem, ve vašem  oboru  má  znak nebo podobyznu nějakého zvířete je gladiator  nebo bojovník perfektní  volba. Ale i přesto jsem zde viděl návrhy, který  jsou velmi podobné  a furt  tak nějak  na "stejný brdo" s podniky i z jiných oborů  a vy se určitě  chce odlišit úplně! A proto jsem  to vzal trochu jiným  způsobem  a gladiatora jsem udělal hranatého. To jsme u konkurence ani u jiných  podniků  nenašel. Navíc symbol  perfektně  ladí  s fontem. Návrh  má  dvě  varianty , aby jste měli  více  možností  k výběru. Děkuji  za spolupráci. Kriegelstein 

    12.03.2016 19:45
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.